Ostatnio na forum:

"Najlepszy procesor do płyty głównej Asus P5W DH Deluxe"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Co to jest bus speed

Tagi: -

grinn | 2011-01-26, 17:34:45 | Czytano 26638 razy

Po pierwsze dzien dobry bo jest to mó pierwszy post.
Mam pytanie. Co to jest bus speed?

i jeszcze jedno.

czy komputer w takiej konfiguracji:

procesor Intel® Core™ i5
model procesora i5-460M (2.53 GHz, 3 MB cache)
ilość rdzeni 2 szt.
wielkość pamięci RAM 3 GB
pamięci RAM rozszerzalna do 8 GB
pojemność dysku twardego 500 GB

pociągnie mi grę z takimi wymaganiami:

Procesor: Intel Pentium 2,8 GHz lub AMD Athlon 2800+, Pamięć: 768MB RAM / 1GB RAM dla Windows Vista, Karta Graficzna: nVidia 6800GT (SM3) lub ATI X800XT (SM2)

?

z góry dziękuję za odpowiedź.
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.50986099s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.