Ostatnio na forum:

"Wymiana gniazd zasilania w laptopie"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Wymiana Procesora w laptopie t5750 na...

Tagi: -

VicePrezes | 2011-01-09, 14:57:55 | Czytano 16923 razy

Witam.
Zastanawiam sie nad zmiana procesora mobilnego T5750 na inny. Zastanawiam sie nad ktoryms z tych:
T8300 lub T9300, roznica to 100MHz i 3MB cache. Czyli teoretycznie duza.
Natomiast naczytalem sie, ze wbrew pozorom roznic w grach (grze) praktycznie nie widac.
Gram w 99% w jedna gre: Warcraft 3 - mod Battle Tanks. I nie wiem jakiego przyrostu moge sie po nich spodziewac.
W tej chwili mam 25-30 fps. Jesli przyrost w obu procesorach bylby ok 5 fps to mam te wymiane w d... (nosie :P ). Chcialbym miec oczywiscie 60 fps, ale jesli byloby po zmianie ok. 40 fps to byloby ok.
Poradzcie cosik.
Pzdr
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.25258899s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.