Ostatnio na forum:

"[Wykonam]Pozycjonowanie"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Wydajny rdzeń w porównaniu do I Mobile C2D T7200 (do nowego

Tagi: -

Q600 | 2011-01-03, 12:13:32 | Czytano 16871 razy

Witam,

Moja Toshiba z Intel Mobile C2D T7200 ma juz ponad 3 lata i powoli zaczynam ogladac sie za notebokiem z wydajnym procesorem. Glownym kryterium jest wydajnosc jednego rdzenia, poniewaz wciaz korzystam z aplikacji ktore korzystaja z jednego rdzenia i potrafia na dluzsza chwile zatrzymac sie z powodu mnogosci obliczen (a zatrzymanie sie aplikacji moze dla mnie oznaczac utrate pieniedzy).

Tak ze, T7200 ma zegar 2GHz, 2 rdzenie, L1-2x32kB dane, L1-2x32kB instrukcje, L2-4MB.

Chcialem celowac wysoko, w i7, ale okazuje sie ze wybor jest ogromny. Nie mam tez porownania nawet nisko taktowanych i7 do mojego procesora, ktory chyba nieczesto byl wykorzystywany w maszynach.

Pierwsze kryterium - wydajnosc jednego rdzenia, drugie - cena.

Jesli macie jakies dswiadczenie z podobnym porownaniem - prosze piszcie ;)

Q

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 2 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~3 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
mICh@eL 2 3
Arcturus 1 1
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.22799277s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.