Ostatnio na forum:

"Nagłośnienie muzyczne (~ 1200 zł)"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Zmiana procesora?

Tagi: -

Rumcajs | 2010-11-19, 13:20:26 | Czytano 16997 razy

Witam, krótka piłka z mojej strony. Czy uważacie, że zmiana procesora będzie najlepszym sposobem polepszenia mojego kompa? Korzystam z rozdzielczości 1280x1024 więc wydaje mi się, że karta jest ok. Jeśli tak, to czy moglibyście polecić procesor (300-400 zł) do takiego zestawu?

Płyta główna: ASRock AOD790GX/128M
Procesor: AMD Athlon II X2 240 2,8Ghz S-AM3 BOX
Karta graficzna: ATI Radeon 3850 256DDR3
Pamięć RAM: GOODRAM DDR2 2GB / 800
Zasilacz: ModeCom FEEL I 500ATX PFC 120mm FAN
Monitor BenQ 19
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.40058899s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.