Ostatnio na forum:

"✅ Zestawienie polecanych laptopów - biznesowe ultrabooki gam"

Potrafisz pomóc? Napisz odpowiedź i złap 5 punktów! :)

redakcja reklama współpraca kontakt aktualności procesory karty graficzne   laptopy i notebooki   zestawy komputerowe forum rankingi i overclocking download konkurs
Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.  

Forum

Procesory

Podkrecanie procesora DualCore E2140 Płyta Msi P31 Neo Pomoc

Tagi: -

Piotr | 2010-09-01, 21:02:26 | Czytano 18193 razy

Witam, krece procka do 2.0 i sie nie wlacza komputer gdy zmniejsze go na 1.9 ustawie zeby przy 60 stopniach sie restartowal popracuje na pc jakies 20-30 min w zaleznosci co robie i komp mi sie restartuje czego jest wina???

Parametry mojego PC:
Nazwa płyty głównej MSI P31 Neo (MS-7392)

Typ procesora DualCore Intel Pentium E2140, 1880 MHz (8 x 235)

Pamiec Ram Patriot Memory PSD21G8002 2GB

Karta Grficzna Radeon X1950 Series (Microsoft Corporation - WDDM) (zamiezam kupic radeona hd 5770)

Zasilacz Chieftec 400W gps

Dodam ze chlodzenie na procka jest orginalne w obudownei nie mam zadnego

Wątek został zamknięty. Podsumowanie dyskusji:

W temacie, oprócz autora, wypowiedziało się 2 użytkowników.
W zależności od objętości oraz wartości wypowiedzi, rozdysponowano pośród nich ~3 punktów:
Użytkownik Wypowiedzi Punkty
mICh@eL 2 2
Gi3r3k 1 1
Strona istnieje od 4 kwietnia 2008 roku.
Wygenerowano w 0.2765882s

Copyright (c) 2008-2011 BenchIt.pl

BenchIt.pl - Wortal Technologiczny | Katalog procesorów - Intel, AMD | Porównanie wydajności procesorów mobilnych i desktopowych | Ranking wydajności procesorów | Intel Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core 2 Extreme, Core i7, Pentium, Celeron | AMD Athlon, Phenom, Turion, Sempron | Testy | Zestawienia | Porównania

Kontakt: redakcja [at] benchit.pl

Warunki korzystania: serwis nie gwarantuje stuprocentowej poprawności przedstawianych wyników oraz nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności związanej z wprowadzeniem kogokolwiek w błąd. Różność pomiarów zależy od przeprowadzanej procedury testowej i może występować w stosunku do wyników testów pochodzących z innych źródeł. Charakter serwisu jest czysto informacyjny, BenchIT.pl nie jest natomiast magazynem/czasopismem internetowym, lecz bazą danych w budowaniu której uczestniczą również użytkownicy portalu. Wszystkie treści zamieszczane na łamach portalu przez jego użytkowników stanowią ich własność intelektualną, do moderowania której zastrzega sobie prawo administracja, jednak nie bierze ona odpowiedzialności za jakość i charakter treści przez wspomniane osoby publikowanych.

Uwaga: Strona wykorzystuje (podobnie jak 99% stron w internecie) pliki COOKIES w celu ułatwienia przeglądania portalu. Ponieważ ktoś "mądry" postanowił, że należy o tym informować, informujemy również przy okazji, że strona wykorzystuje kod HTML. Jeżeli nie akceptujesz plików COOKIES oraz kodu HTML, jak najszybciej uciekaj do Mołdawii.